Kdy mohu očekávat doručení mé objednávky?

Po objednání trvá přibližně 1-2 pracovní dny, než bude vaše objednávka zpracována a odeslána. Potom je průměrná doba dodání přibližně 4-6 pracovních dnů.

Očekávaný termín doručení uplynul, kde je moje objednávka?

Ve většině případů jsou objednávky doručeny do očekávaného termínu doručení. Bohužel se však může stát, že doručení objednávky bude zpožděno. Počkali jste 3 dodatečné dny po původním termínu doručení a stále jste nepřijali svoji objednávku? Prosím, kontaktujte nás e-mailem na adrese info@modapraha.cz.

Jaká je cena dopravy?

Doprava je u nás vždy zdarma.

Jakými způsoby mohu zaplatit svoji objednávku?

ModaPraha vždy nabízí bezpečné platby, momentálně je v našem obchodě možné zaplatit přes platební karty (Visa, Mastercard a další).

Chybí mi některé produkty, jak je to možné?

Některé objednávky jsou kvůli váhovým omezením odesílány v samostatných balíčcích. Aby byla zajištěna kvalita produktu, mohou být produkty, které jste si objednali, od různých dodavatelů. Pokud objednáte více produktů najednou, je možné, že produkty nebudou doručeny najednou.

Nemějte obavy, vaše objednávka je na cestě. Zbytek objednávky obvykle dorazí do 1 až 3 pracovních dnů.

Co mám dělat, když obdržím poškozený balíček?

Bohužel se může stát, že vaše objednávka bude poškozena při doručení. Jako zákazník s tím samozřejmě nemůžete udělat nic. V tomto případě okamžitě kontaktujte naši zákaznickou podporu e-mailem na adrese info@modapraha.cz. Je nezbytné pořídit fotografie reklamace a připojit je k e-mailu. Pokusíme se na váš e-mail odpovědět do 24 hodin.

Prosím, neposílejte položku zpět, aniž byste s námi sdíleli fotografie. Pokud to neuděláte, nebudeme bohužel schopni najít vhodné řešení. Naše zákaznická podpora váš e-mail zpracuje co nejdříve a společně s vámi najde nejlepší řešení.

Co se stane, když jsem koupil/a nesprávný produkt, neodpovídá mi nebo ho již nechci?

Nejprve se obraťte na naši zákaznickou podporu (info@modapraha.cz). Uvidíme, jaký je pro vás nejlepší způsob, jakým postupovat. Pokud neuspějeme, budete platit pouze náklady na vrácení produktu k nám.

Kontaktní informace:

  • Email: info@modapraha.cz
  • Telefon: +31 6 20468152

Web modapraha.cz provozuje:

BGMEDU LIMITED

Room 5003, 5/F, Lee Lee Centre, 45 Hoi Yuen Road, Kwun Tong, Hong Kong

Obchodní číslo (IČ): 15127517